wtorek, 10 grudnia 2013

Na prezent mogę wydać... 50zł!

 

          W Świętach nie chodzi generalnie o prezenty. Każdy to powtarza, a jednocześnie co roku zastanawiamy się co wybrać. I często uświadamiamy sobie, że nasz portfel jest jednak nieco szczuplejszy niż oczekiwalibyśmy. A czasem mimo wszystko pragniemy uniknąć wyścigu pułapu cenowego i skupić się na innych kwestiach. Dla jednych i drugich postawienie sobie granicy 50zł może okazać się słusznym wyborem. Poniżej przedstawiam Wam kilka propozycji. W wielu miejscach możemy wykorzystywać kody rabatowe lub promocje i uda nam się wówczas trafić na prawdziwe perełki.
 
 
 
DLA DZIECKA
 
Zacznijmy może od popularnego Allegro. Nie podaję linków, bo wyszukanie konkretnych rzeczy w serwisie jest proste. Jest oczywiście masa lalek, autek i maskotek. Ja jestem zwolenniczką prezentów, które wyzwalają kreatywność albo dają coś więcej niż to, że po prostu są.
 
 
Mini cymbergaj ucieszy nie tylko najmłodszych. 
 
 
Nauka przez zabawę. Musujące substancje, z których dziecko stworzy kule do kąpieli, mydlany wulkan czy magiczny balon. Zestaw zawiera wszystko co potrzeba - miarki, pojemniczki, patyczki, płyny a nawet okulary ochronne.
 
 
Lalki wydają się pomysłem banalnym, ale ta propozycja jest trochę inna. Zwyczajna interaktywna lalka zwykle szybko się nudzi. Tu mamy w zasadzie 2 w 1. Dla urozmaicenia funkcyjna Natalia posiada włosy do stylizacji. Z doświadczenia wiem, że na zaplataniu warkoczyków i upinaniu fryzur dziewczynki potrafią spędzić godziny. Prezent pozwala dać odpocząć włosom mamy ;)
 
 
Wielofunkcyjny domek SORTER to propozycja dla najmłodszych. Otwory widoczne na dachu reagują odgłosem zwierzaka po dopasowaniu, otwór na boku pozwala poznawać przedmioty poprzez dotyk, pianinko gra poszczególne dźwięki oraz gotowe melodie. Domek zamykany na kluczyk - ten wielki czerwony widoczny na zdjęciu.
 
 
Coś dla odrobinę starszych pociech. Mama pewnie nie będzie szczęśliwa, ale chyba jeszcze pamiętacie jak sami byliście dziećmi?
 
 
 
DLA NIEJ i DLA NIEGO
 
Zdecydowałam się połączyć te dwie kategorie. Większość osób pewnie powie, że zestaw do wina jest dla faceta. Ale ja naprawdę bardzo ucieszyłabym się z takiego prezentu. Przecież siedząc sobie z książką w długi zimowy wieczór też możemy mieć ochotę na lampkę dobrego wina.
 
Klikając w podpis przeniesiecie się na stronę, z której możecie pobrać rabat. Tym razem skupiłam się na asortymencie home&you, answear.com. Pominęłam książki i płyty bo są chyba na wszystkich blogach już.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


kubki w przeróżnych kombinacjach - ja uwielbiam wyjątkowe kubki (link podany dla każdego zdjęcia osobno w numerku)

1
 
 
2
 
 
3
 
 
4 - wbrew pozorom - porcelanowy
 

5 - wersja Gentelman
 
6 - wersja Lady


A już w czwartek zapraszam Was na propozycje prezentów do 100zł.

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz